Με νίκη στο βάπτισμα του πυρός η Εβίτα Κουγιανού. Η νεαρή αθλήτρια του Γιάννη Κακαράκη στο πρώτο της αγώνα σε βραδιά κατόρθωσε να αποβάλει το άγχος του ντεμπούτου, και ξεκίνησε με νίκη στη διοργάνωση “THE RING “
![Γυμναστήριο Μαχτικλων Αθλημάτων The Fighting Mall Περιστέρι](https://thefightingmall.gr/wp-content/uploads/2020/06/the-ring.jpg)
Με νίκη στο βάπτισμα του πυρός η Εβίτα Κουγιανού. Η νεαρή αθλήτρια του Γιάννη Κακαράκη στο πρώτο της αγώνα σε βραδιά κατόρθωσε να αποβάλει το άγχος του ντεμπούτου, και ξεκίνησε με νίκη στη διοργάνωση “THE RING “