Κ.Ο. στο δεύτερο γύρο επί της Τσιακάλου Μαρίας πέτυχε η αθλήτρια του THE FIGHTING MALL. Η Εβίτα Κουγιανού επικράτησε από από την αρχή του αγώνα με προσφέροντας θέαμα και ουσία στους συναθλητές και φίλους που ήρθαν για να τη παρακολουθήσουν
![Γυμναστήριο Μαχτικλων Αθλημάτων The Fighting Mall Περιστέρι](https://thefightingmall.gr/wp-content/uploads/2020/06/tsiakalou.jpg)
Κ.Ο. στο δεύτερο γύρο επί της Τσιακάλου Μαρίας πέτυχε η αθλήτρια του THE FIGHTING MALL. Η Εβίτα Κουγιανού επικράτησε από από την αρχή του αγώνα με προσφέροντας θέαμα και ουσία στους συναθλητές και φίλους που ήρθαν για να τη παρακολουθήσουν