1η θέση κατέκτησε η Εβίτα Κουγιανού στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα BJJ 2018. Η νεαρή αθλήτρια του The Fighting Mall ανέβηκε στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου κάνοντας περήφανους συναθλητές και προπονητικό team.
![Γυμναστήριο Μαχτικλων Αθλημάτων The Fighting Mall Περιστέρι](https://thefightingmall.gr/wp-content/uploads/2020/06/evita-bjj.jpg)
1η θέση κατέκτησε η Εβίτα Κουγιανού στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα BJJ 2018. Η νεαρή αθλήτρια του The Fighting Mall ανέβηκε στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου κάνοντας περήφανους συναθλητές και προπονητικό team.